Zaterdag 26 april werd een bezoekdag georganiseerd voor gemeenteraadsleden van de omliggende gemeenten Dessel, Mol, Geel, Retie, Kasterlee en Balen. In totaal ontvingen we 30 gemeenteraadsleden en parlementariërs uit de streek.
Bij een tas koffie werd gestart met een algemene presentatie over de opdracht en doelstellingen van NIRAS en Belgoprocess. De activiteiten en de doelstellingen van de groep NIRAS-Belgoprocess werden toegelicht.
Aansluitend werd een bezoek gebracht aan site 1 van Belgoprocess en werd het verwerkingsgebouw CILVA, het opslaggebouw 151 en IPM (installatie voor de productie van monolieten) bezocht.
’s Middags volgde een presentatie van de saneringswerken op site 2. Een bezoek aan site 2 van Belgoprocess rondde de bezoekdag af.
Dit initiatief kadert in transparante communicatie en informatie naar onze stakeholders met als doel om de nieuwe beleidsvoerders Belgoprocess te leren kennen en de geroutineerde beleidsvoerders een update van de activiteiten van Belgoprocess te geven.
